HUNDOWS VARÁZS volt PESTÚJHELYEN

Tegnap késő délután, picit izgatottan készülődtem én is erre a HUNDOWS bulira. Elsősorban mert személyesen már régen voltam a zenekar koncertjén, másodsorban délelőt beszélgettem Pepével és elmondta, nagyon rosszul aludt és kicsit fáradtnak érzi magát. Egész éjjel azon gondolkodott, mit és hogyan lehet még jobban csinálni annak érdekébe,hogy ez a koncert a lehető legjobb legyen.. A koncerten lányommal és egy baráti zenész házaspárral együtt vettünk részt, ezáltal szakmai szemmel is szerettük volna látni és hallani a fiúk produkcióját.. Picit késve érkeztünk, de örömmel tapasztaltam, szinte teljesen telt ház van. Elérkezett a kezdés, az első percekben valósnak tünt Pepe aggodalma, némi feszültséget láttam az arcukon, némi porszemet a gépezetben - sajnos ez átjött a közönséghez is - épp ezért a koncert elején kevesebb volt a taps. Szerencsére, negyed órán belül, rendbe jöttek a dolgok, a fiúk feloldódtak a feszültség alól, és ismét a megszokott lendületes, könnyed játékról tett bizonyságot a csapat, ami meghozta a közönség hangulatát is..Összességéban nagyon jó buli kerekedett ismét, többségében a jól bevált dalokat játszották a fiúk, megspékelve néhány sikeres filmzenei feldolgozással, saját szerzeményekkel.. A zenekar és a nézők egy hullámhosszra kerültek. .Megemlékeztek egy dal erejéig Komár Lászlóról és külön emelte a buli hangulatát és szinvonalát az egykori Univerzal zenekar énekesének, Mariónak a műsora. A koncert végére a jókedv és a hangulat elérte a csúcsot,a végén kétszer is ráadást kellett játszaniuk, mert a lelkes közönség visszatapsolta őket.A buli vitathatatlanul jó volt ,én a magam részéről a látványt hiányoltam, természetesen ez mit sem r ont a zenekar és a közönség érdemein, mertjó közönség nélkül, nincs jó buli - azt hiszem a fiúk részéről sem lehet panasz. Azt tapasztaltam, hogy mindenki jól érezte magát, akik otthon maradtak, egy maradandó élményt veszítettek. Gratulálok fiúk és köszönöm az élményt amit kaptunk tőletek ezen szép őszi szombat estén.....A lányom, aki még élőben soha nem hallotta a fiúkat játszani a koncert után azt mondta : apa , nem bántam meg, hogy elkisértelek..:)) - Külön senkit sem emelnék ki a zenekarból a teljesítmények tekintetében, mindenki tette a dolgát, kihozva magából azt a maximumot, amire ezen a napon képes volt... Hallhattuk Pepe fergeteges dobszólóját, Tibi brilliáns futamait a gitár húrjain, a fáradhatatlan Mihalovics Janit, amint ritmikájával , akkordjaival szépen segítette Tibi szólójátékát, és nem szabad megfeledkeznünk Balogh Sanyiról, aki nem kis bátorságról tett bizonyságot, amikor kb. két hónapos közös munka után felvállalta ezt a koncertet. Egy közmondással élve, senki nem lógott ki a sorból...
/Stefano/

Ajánlom olvasásra a társoldalon írott cikket is (Judit Newsse) ami szintén reális képet ad erről az eseményről : https://www.hundowsfan.atw

A HUNDOWS koncerten, díszvendégként képviselte magát a teljes THE CLIFFTONES Norvég zenekar. Köszönjük !

Jelenlétével megtisztelte az eseményt a NORDIC GUITAR CLUB két vezetősgi tagja, Svenne és Pirjo. Megemlíteném, hogy a Hundows Zenekar a Skandináv MINI TURNÉJA során, diplomát kapott a Nordic Guitar Club - tól.

PEPE és az Ő kis birodalma :))